Workshop

 

Nové letné termíny sú 27.7. a 10.8.! Prihlasovanie telefonicky, alebo mailom, teším sa na vás!

 

img_20356_0.jpg

 

Máte radi farby? Máte radi akvarel? Radi maľujete, alebo ste štetce v ruke nikdy nedržali, ale chceli by ste si to vyskúšať? Ste tvorivá duša? Túžite prísť kreativitou na nové, svieže myšlienky, oddýchnuť si a dopriať vzlet vašej duši?

 

img_2353.jpg

 

Ak ste si čo i len na jednu otázku odpovedali pozitívne, potom vás pozývam na moje akvarelové workshopy! Budete si môcť vyskúšať prácu  s týmto  úžasným médiom, podelím sa s vami o svoje profesionálne skúsenosti, nadobudnuté štúdiom na Vysokej škole umení v Zurichu a v Poľsku, odovzdám vám osobné cenné rady a tipy a dúfam, že najmä motiváciu a radosť tvoriť! 

 

V - Ponorení do akvarelu I. - sú vítaní úplní začiatočníci i všetci veľkí zvedavci, ktorí si chcú vyskúšať rôzne prístupy k maľbe tohto druhu. 

 

img_2360.jpg

 

Pod heslom: - Dôležitý je tvorivý proces a nie nutne výsledok. - , sa budete môcť oddať práci s farbou a vodou a doslova sa budete môcť ponoriť do rôznych námetov, ktoré vyplynú zo živých sezónnch kvetov a rastlín, ktoré budú počas workshopu k dispozícií. Okrem farieb teda budete obklopení aj krásnou vôňou a verím, že k záveru dňa budete odchádzať povznesení na duši i na tele. Budem dúfať, že i po skončení tohto kurzu sa s veľkou chuťou budete ponárať do tohto čarovného sveta vždy keď po tom zatúžite v podobe pokračovania vo vlastnej tvorbe, či účasti na ďalších workshopoch.

 

Na - Ponorenie do akvarelu I. - si pre seba vyhraďte jeden celý, sobotný deň! 

 

Začneme o 9tej hodine:

- Rozprávaním o tomto  fascinujúcom médiu, o jeho historií, o farbách

- Malým kvetinovým námetom, podľa konkrétneho kvietku, či časti živej kytice, ktorá osloví práve vás, ktorý  namaľujeme hneď trikrát, zakaždým s iným prístupom a v inom poňatí

 

O 12 tej hodine:

- Bude určite  čas doplniť  si energiu dobrým obedom priamo na mieste, či v okolitých reštauráciách.

 

O 13 tej hodine:

- Sa pustíme do vypracovania vami vybratej kvetinovej predlohy v jednom z troch rôznych prístupov, ktoré  ste  si vyskúšali pred obedom

- Šikovníci a rýchlomaľovači sa samozrejme budú mocť realizovať aj vo  viacerých prácach

 

O 15:45:

- Si vzájomne popozeráme čo sme vytvorili, uvidíme, kto si zvolil aký námet, aké farby, vzájomne sa inšpirujeme

 

O 16 tej  

- Sa  rozlúčime a ja budem dúfať, že sa uvidíme opäť na pokračovaní, na Ponorení do  akvarelu II.  Tak isto budem dúfať, že  uplynulé hodiny tvorivej činnosti vás obohatili, každého v preňho potrebnom smere!

 

img_2379.jpg

 

Cena kurzu na osobu je 40 €

 V cene kurzu sú zahrnuté všetky pomôcky i námet – živé kvety a rastliny. 

 

Ste  srdečne vítaní priniesť  si  vlastné námety, ktoré túžite  zrealizovať, ako i vlastné pomôcky, ktoré máte  radi, ktoré máte odksúšané (farby, štetce, či papiere).

Workshop sa bude konať v krásnom, vzušnom a jasnom priestore, v centre Nitry, na Mlynksej ulici č. 4, v Štúdiu JASPIS

Obed i pitný režím je v osobnej réžií každého z vás. 

 

img_2384.jpg

img_2393.jpg

img_2399.jpg

img_2397.jpg

img_2402.jpg

 

Minimálny počet účastníkov je 5, maximálny 10 osôb. Vítaní sú dospelí, mladí dospelí, i šikovné deti od 10 rokov (vek plus-mínus, podľa  vášho uváženia, prípadne po konzultácií so mnou)

V prípade zrušenia konania kurzu, vám bude jeho plná cena vrátená, respektíve budete  mať možnosť zúčastniť sa na náhradom termíne.

V prípade zrušenia vašej účasti na vopred zvolenom termíne, budete mať možnosť zúčastniť sa workshopu v nasledujúcom termíne. Vrátenie ceny workshopu, len v špcifických prípadoch.

 

img_2366.jpg

 

TEŠÍM SA NA VÁS!