DL story

img_1235.jpg

 

I had a wish to give my paintings another, new dimension. I wished people to be surrounded by them, to be in contact with them in their daily life. Little by little I came to an idea to apply my aquarelles on a fabric. After time of experimenting, trying new approaches and developing the products the best way I could imagine, I would like you to present you my brand DL and its products!

Each of the products was created with the focus on detail, quality and functionality. I tried to use only natural materials, mainly cotton.

All the printing is done in a company near my home in Slovakia. Everything else is done by myself in my studio.

If you are interested in other type of products as table cloths, curtains etc. with my patterns, or you wish to colaborate with me, don't hesitate to CONTACT me.

oddelovac_textov.png

Želala som dať mojím maľbám ešte nejakú inú, novú dimenziu. Želala som si, aby nimi ľudia mohli byť obklopení, byť s nimi v každodennom a neustálom kontakte. Postupne som sa prepracovala k nápadu, preniesť moje akvarely na látku. Po rozsiahlom experimentovaní, skúšaní rôznych prístupov a vyvýjaní produktov, najlepšie ako som si vedela predstaviť, by som vám rada predstavila moju značku DL a jej produkty!

Každý produkt bol vytvorený s dôrazom na detail, kvalitu a funkčnosť.  som sa použiť prírodné materiály, najmä bavlnu.

Všetka tlač je realizovaná spoločnosťou neďaleko môjho bydliska na Slovensku. Všetko ostatné vytváram a vyrábam sama, vo svojom ateliéri.

Ak by ste mali záujem o iné typy produktov ako napríklad obrusy, či závesy potlačené mojimi motívmi, alebo by ste mali záujem o spoluprácu, neváhajte ma KONTAKTOVAŤ.

 

Viac o procese tvorby si môžete prečítať v tomto článku, či pozrieť v nasledovnom videu.

 

capture_decran_2019-04-12_a_11.04.48.jpg

 

 

img_1319.jpg

 

img_1324.jpg

 

img_1321.jpg

 

 

img_1328.jpg